Często zadajemy sobie pytanie jak nosić białą koszulę? Biała koszula to musthave jeżeli chodzi o oficjalne uroczystości. Mogą to być śluby, pogrzeby, zakończenia roku czy spotkania biznesowe. W dzisiejszych czasach jest tak wiele różnych stylów i trendów, że biała koszula stała się bardziej wszechstronnym elementem garderoby mężczyzny.

Coraz częściej możemy zauważyć, ze biała koszula nie pojawia się tylko do garniturowych spodni. Niezależnie czy to luźny casualowy styl czy typowo oficjalny – biała koszula sprawdza się w każdym połączeniu. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi jak nosić białą koszulę, jakie spodnie, obuwie i akcesoria dobrać.

Jak kupować koszulę?

Biała koszula powinna idealnie pasować

Najpierw najważniejsze. Zanim włożysz cokolwiek obojętnie w jakim stylu musisz upewnić się, że koszula idealnie do pasuje. Dobrą rzeczą w koszuli jest trzymanie się linii szwu jako wyznacznika. Koszula powinna być dopasowana do budowy, ale nie może być obcisła.

Oto kilka podstawowych zasad, których należy przestrzegać:

  • Szew barkowy powinien przebiegać wzdłuż górnej części ramienia i nie opadać zbyt daleko do przodu, a powinien kończyć się na kości ramiennej.
  • Rękawy powinny kończyć się tuż za nadgarstkiem.
  • Kiedy zapinasz koszulę, powinieneś mieć możliwość wsadzenia dwóch palcy między szyje, a kołnierz. Jeśli masz zbyt dużą lukę to kołnierzyk jest za duży, a jeśli mniej prawdopodobnie będziesz miał problemy z oddychaniem.

Jak kupić białą koszulę?

  • Jeśli szukasz bardzo formalnej koszuli, wybierz zwykłą białą, bawełnianą koszulę.
  • Jeśli chodzi o buty, możesz nosić białe koszule z mokasynami, lakierkami lub nawet trampkami.
  • Do białej koszuli idealnie sprawdzają się klasyczne akcesoria jak skórzany pasek czy elegancki zegarek. .
  • Jeśli szukasz białej koszuli do codziennego noszenia to koszula oxford powinna być najlepszym wyborem.
  • Koszula powinna być usyzta wyłącznie z lekkich i oddychających tkanin, aby zapewnić maksymalny komfort latem i zimą.

Sprawdź naszą ofertę białych koszul

https://thomaswaxx.com/kategoria/glowna/koszule-meskie/biale-koszule/