Czym jest moda męska dla mężczyzny ?

Moda męska ginie gdzieś w blasku kobiecej garderoby, ale jest równie ważna dla kobiet jak i dla mężczyzn.

“Szata czyni człowieka. Nadzy ludzie mają niewielki lub żaden wpływ na społeczeństwo ”

Mark Twain

Ostatnio wszystko wydaje się być zwyczajne. Ludzie mają tendencję do myślenia, że ​​bycie na luzie jest fajne, ale zapomninają o wrażeniu, że ich codzienne stylizacje robią oddziałowują na ludzi wokół. Nie można zapominać, że dobry wygląd ma swoje indywidualne zalety.

Ma to większe znaczenie w miejscu pracy. Jest wiele historycznych powodów, dla których powinieneś ubierać się odpowiednio do pracy, a nie tylko w codziennej odzieży. Głównym powodem jest to, że daje wizualne wrażenie, które pomaga Twojemu odpowiednikowi zidentyfikować Twój profesjonalizm. Na przykład można oczekiwać, że szef kuchni nosić białą bluzę, lekarz nosi biały fartuch i mechanik do noszenia niebieski kombinezon. A jako członek środowiska korporacyjnego oczekuje się profesjonalnej działalności, a więc wyglądać profesjonalnie w strojach biznesowych lub casualowych, które muszą być połączone z najlepszymi koszulami z kolekcji takiej jak Thomas Waxx Luxury.

Moda męska – jaką koszule wybrać ?

moda męskaMusisz pamiętać, że pierwsze wrażenia są kluczowe w środowisku biznesowym. Jeśli jesteś ubrany na tę okazję i masz na sobie formalny garnitur w połączeniu z eleganckimi koszulkami, nie ryzykujesz porażki. Ponadto poczujesz się bardziej komfortowo i pewniej, i poczujesz się gotów stawić czoła wszystkim wyzwaniom biznesowym, zamiast czuć się niezręcznie i nie na miejscu. Również czysty i dopracowany wygląd jest kwestią szacunku, nie tylko wobec Twoich pracowników i odbiorców, ale także wobec samego siebie. Ale jak wpływa na Ciebie osobisty wygląd?

Efekt transformacji, pomaga przekształcić stan ducha jednostki. Ubierając się jak zawodowy biznesmen częściej zachowujesz się jak profesjonalny biznesmen. Ubieranie profesjonalnie poprawia samodyscyplinę

Siła wizualna, Liczne badania wykazały siłę wizualną w interakcji międzyludzkiej. Przy ubraniu pokrywającym 90% ciała nie można podkreślić, jak ważna jest jego rola w postrzeganiu przez innych. Chcesz szybszej i lepszej obsługi w restauracji? Wyglądasz jakbyś miał pieniądze i nosił granatowy blezer.  Chcesz zwiększyć swoje szanse na dobrą ocenę z prezentacji w college’u? Noś kurtkę sportową i parę spodni. Chcesz mieć natychmiastową wiarygodność w środowisku biznesowym? Nosić garnitur podczas spotkania z kierownictwem. Wszystko to można osiągnąć, dobrze się ubierając, a wszystko zaczyna się od dobrej koszulki.

 Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie powstaje w ciągu kilku sekund. Pierwsze wrażenia są potężne i nie powinny być lekceważone. Korzystając z naszych osobistych doświadczeń, kategoryzujemy osoby indywidualne. Jeśli to, co masz na sobie, robi za Ciebie całą rozmowę, upewnij się, że ubiór wysyła wiadomość, którą chcesz.

Nie powinieneś oceniać książki po okładce, ale w naszym szybkim społeczeństwie okładka książki może być równie ważna, jak jej treść. W konkurencyjnym świecie opłaca się zrozumieć znaczenie twojej odzieży i pielęgnacji. Zainwestowanie w odpowiednie koszule, z dobranym kołnierzem do rysów twarzy,  mankietami na rękach i odpowiednim kolorem, wszystko to doda ci wygląd, który sprawi, że odniesiesz sukces i będziesz pewny siebie.

Moda męska, a efekt transformacji

Jedną z sił ubioru jest to, że może on zmienić stan ducha jednostki. Ubierz się jak zawodowy biznesmen, a będziesz bardziej zachowywać się jak zawodowy biznesmen.  Efekt transformujący jest potężny i natychmiastowo skuteczny; najbardziej zadziwiające jest to, że tak niewielu ludzi z niego korzysta.

Od Legionu Rzymskiego po Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych najlepsi na świecie wojskowi wiedzą, że dobrze ubrani żołnierze są bardziej zdyscyplinowani niż milicjanci z ragtagów. Inspekcje wojskowe utrzymują się nie dlatego, że błyszczące buty wygrywają wojny, ale dlatego, że wojsko uczy  dbałość o szczegóły. I w szczegółach wygrywa się bitwy.

W ten sam sposób osoba, która ubiera się profesjonalnie, dowiaduje się o wartości samodyscypliny. Dowiadują się, że planowanie i przydzielanie wystarczającej ilości czasu mają pierwszorzędne znaczenie dla uzyskania spójnych rezultatów.

Moda męska buduje pierwsze wrażenie mężczyzny. Często obserwujemy osobę, zanim będziemy z nią rozmawiać, a będąc człowiekiem szukamy sensu tego, co pokazują nam nasze oczy. Korzystając z naszych osobistych doświadczeń, kategoryzujemy osoby; odbieramy kluczową funkcję, która ma dla nas znaczenie, a następnie kojarzymy ją z nią. Moc kolorów i wzorów są bardzo potężne; niektóre zwracają uwagę, niektóre podkreślają nasze naturalne kolory, a inne wpływają na nasze emocje. Przy wyborze kolorów i wzorów człowiek powinien najpierw zrozumieć, które z nich działają dla niego, a które nie. Moda męska ma wiele furtek jeżeli chodzi o kolory i wzory. Należy z nich odpowiednio korzystać.

Bawmy się ubraniami, ale pamiętajmy, że to jak wyglądamy jest wizytówką. Zapraszamy do sklepu THOMAS WAXX.