Thomas Waxx. Twój nowy szyk.

Thomas Waxx jest marką, która sięga po wzorce z samych szczytów świata mody i przekłada je na język tętniącej życiem ulicy, oferując koszule nadające należytego szyku zarówno w wytwornej restauracji, jak i w gwarnym biurze, czy też nocnym klubie.

Byś czuł się elegancko.

O powodzeniu – Twoim i Twoich przedsięwzięć – decydują detale. Szczęśliwy posiadacz jednego z 50 egzemplarzy limitowanej serii produktu Thomas Waxx jest gotowy, by stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie przed nim stają. A na pewno na takiego wygląda.

  • Czuj się wyjątkowo na co dzień
  • Podkreśl swoją klasę
  • Miej szyk
  • Zadbaj o swoją prezencję
  • Bądź ekskluzywny
  • Bądź męski
  • Bądź przygotowany
  • Bądź sobą
0
Modeli

Strona internetowa Thomas Waxx to sklep z koszulami, o którym marzyłeś. Możesz tu w przejrzysty sposób dowiedzieć się o naszej koszuli, wybrać preferowany kolor i fason koszuli, a potem bezproblemowo dokonać zamówienie i za nie zapłacić.

0
Polubień

Śledząc nas na naszych profilach w mediach społecznościowych, dowiesz się wszystkiego nie tylko o naszej nowej kolekcji, czy bieżących promocjach, ale również możesz się spodziewać regularnych porad odnośnie stylu i męskiej elegancji

0
Zadowolonych Klientów

100 % pozytywnych opinii to nie przypadek. Thomas Waxx jest marką, która bez potężnych nakładów na reklamę stale zwiększa swoją rozpoznawalność i popularność. To dzięki zadowolonym, świetnie ubranym klientom wieść o naszych koszulach niesie się dalej, zataczając coraz szersze kręgi.

Najwyższej jakości bawełna, światowe trendy, ekskluzywność i niepodrabialny styl – tego nie uświadczysz w galerianych sklepach zajmujących się masową sprzedażą uniformów. Dzięki innowacyjnej dystrybucji, której centrum jest sklep internetowy Thomas Waxx jesteśmy w stanie ubrać Cię tak, jak zawsze chciałeś wyglądać, w cenie, o której nigdy byś nie pomyślał, że Tobie to umożliwi.

Koszule Thomas Waxx – złoty środek stylu.

Thomas Waxx łączy profesjonalizm modowych gigantów z unikalnością niszowych projektantów. Dbałość o najwyższej jakości materiały, rozeznanie w światowych trendach, a także wyczucie elegancji, przekładają się na idealnie skalibrowany produkt dla mężczyzn, którzy chcą subtelnie zasygnalizować swoją klasę. Jesteśmy po to, by ich stylowo ubrać.

Twój dobry wybór
Jesteśmy tu po to, by Cię ubrać

5 lat dobrego samopoczucia

Nasza firma istnieje od 2012 r., stale rozwijając swoją ofertę, konsekwentnie zwiększając przy tym udział w rynku. Przez ten czas ubraliśmy tysiące mężczyzn, wpływając nie tylko na ich wygląd, ale także na samopoczucie. Bazując głównie na pomyśle i umiejętnym bilansowaniu kosztów, oferujemy ludziom najwyższej jakości, stylowe koszule w adekwatnych cenach i limitowanych nakładach.