O nas

Thomas waxx marka dla eleganckich mężczyzn

Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200 zł

Thomas Waxx. Twój nowy szyk.

Thomas Waxx jest marką, która sięga po wzorce z samych szczytów świata mody i przekłada je na język tętniącej życiem ulicy, oferując koszule nadające należytego szyku zarówno w wytwornej restauracji, jak i w gwarnym biurze, czy też nocnym klubie.

Byś czuł się elegancko.

O powodzeniu – Twoim i Twoich przedsięwzięć – decydują detale. Szczęśliwy posiadacz jednego z 50 egzemplarzy limitowanej serii produktu Thomas Waxx jest gotowy, by stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie przed nim stają. A na pewno na takiego wygląda.

Promocje

Oferujemy zniżki nawet do -70%

Najwyższej jakości bawełna, światowe trendy, ekskluzywność i niepodrabialny styl – tego nie uświadczysz w galerianych sklepach zajmujących się masową sprzedażą uniformów. Dzięki innowacyjnej dystrybucji, której centrum jest sklep internetowy Thomas Waxx jesteśmy w stanie ubrać Cię tak, jak zawsze chciałeś wyglądać, w cenie, o której nigdy byś nie pomyślał, że Tobie to umożliwi.

Koszule Thomas Waxx – złoty środek stylu.

Thomas Waxx łączy profesjonalizm modowych gigantów z unikalnością niszowych projektantów. Dbałość o najwyższej jakości materiały, rozeznanie w światowych trendach, a także wyczucie elegancji, przekładają się na idealnie skalibrowany produkt dla mężczyzn, którzy chcą subtelnie zasygnalizować swoją klasę. Jesteśmy po to, by ich stylowo ubrać.

 

Nasza firma istnieje od 2012 r., stale rozwijając swoją ofertę, konsekwentnie zwiększając przy tym udział w rynku. Przez ten czas ubraliśmy tysiące mężczyzn, wpływając nie tylko na ich wygląd, ale także na samopoczucie. Bazując głównie na pomyśle i umiejętnym bilansowaniu kosztów, oferujemy ludziom najwyższej jakości, stylowe koszule w adekwatnych cenach i limitowanych nakładach.
Łatwe w prasowaniu
Przypipnany kołnierzyk
Najlepszej jakości tkaniny
Idealne dopasowanie

Opinie

Mam chyba większośc modeli marki Thomas Waxx. Nie nosze żadnych innych koszul bo te leża mi idealnie i sa jak uszyte na mnie na miarę. Polecam!

Wojciech Kruk

Świetna jakość materiałów i dobre uszycie. Wracam od lat na zakupy koszul dla mojego męża. Koszule nawet po latach wyglądają jak nowe i świetnie się prasują.

Patrycja Olejniczak

Uwielbiam koszule Thomas Waxx za świetne materiały, podpinane kołnierzyki i bardzo łatwe prasowanie. Wysokiej jakości polski produkt,

Andrzej Wojnat

Telefon

Tel. +48 574-171-199